Kurumsal Geri Dön

1965 yılında çıraklıkla başlayan yolculuğumuz uzun bir ustalık döneminden sonra 1975 yılında kendi iş yerimi açarak, optik dünyasına yelken açtık. Firmamız kısa zaman da iş ve siyaset dünyasının uğrak yeri ve güvenin adresi oldu. Bu süreçte işimizi daha ileriye götürmek için mücadele verirken, sosyal faaliyetlerden de uzak kalmadık. Uzun süre gözlükçüler derneğinde ve federasyon da başkan yardımcılığı yaptık. Daha sonra ATO’da iki dönem meclis üyeliği ve TOBB delegesi olarak mesleğimin sorunları ve gelişimi için mücadele verdik. Hem işimi hem mesleğimi iyi noktalara getirmek için mücadelemize devam ettik.Mesleğimizin gereği az görenlere ışık olarak karanlığı aydınlatıyoruz. Bu hazzı yaşamak bizlere mesleğimizi çok sevdiriyor. Daha iyisini yapabilmek için sürekli kendimizi yeniliyor, araştırıyor ve teknolojinin ürettiği araç gereçlerden yararlanıyoruz. 1975’ten beri taşıdığım bayrağı üniversiteyi bitiren oğlum ve kızımla birlikte daha yükseklere taşımak için deneyimli, teknolojiye yatkın arkadaşlarımızla çıtayı yükseltiyoruz.

Bizler ufkumuzu genişletmek teknolojiyi, dünya markalarını daha iyi takip etmek için her yıl uluslararası fuarlara katılıyoruz. Dünyanın en prestijli markaları ile portföyümüzü genişleterek müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Mağazamızın birinci kuşakla başlayan ikinci ve üçüncü kuşakla devam eden yolculuğumuza sizlerden aldığımız güçle devam ediyoruz.

Bizlere gösterdiğiniz güvene layık olmak için daha çok çalışacağımızı çalışacağımızı vaad ediyor saygılarımızı sunuyoruz..